Movies
Ratings
787
Tazza: The High RollersRated ★ 3.5- Time to HuntRated ★ 0.5
- No Other ChoiceRated ★ 4.0
- Badland HuntersRated ★ 3.5

Concrete UtopiaRated ★ 3.5
FirefightersRated ★ 4.0- Daddy in the BagRated ★ 4.5
- Lost in StarlightRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
The SubstanceRated ★ 3.5- Dark NunsRated ★ 4.5
- HarbinRated ★ 3.5
Deadpool 2Rated ★ 4.0
WonkaRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 2.5
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 2.5
The SummerRated ★ 2.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5- Doctor Who: The Church on Ruby RoadRated ★ 5.0
- Doctor Who: Vincent and the DoctorRated ★ 5.0