Movies
Ratings
416- MicrohabitatRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 3.5
Almost FamousRated ★ 2.0
Ant-ManRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 4.5
Public Enemy ReturnsRated ★ 4.0
Hoodwinked!Rated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 4.0
The Hitchhiker's Guide to the GalaxyRated ★ 4.0
ZombielandRated ★ 3.5- How To Operate A Polaroid CameraRated ★ 4.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 2.5
The HimalayasRated ★ 2.5
The RevenantRated ★ 5.0
Magic in the MoonlightRated ★ 4.0
Mood IndigoRated ★ 3.5
FoxcatcherRated ★ 4.0
Ex MachinaRated ★ 3.5
The SilencedRated ★ 3.5