Movies
Ratings
372
Instant SwampRated ★ 3.0- MaterialistsRated ★ 3.0
Man in LoveRated ★ 2.5
Holy MotorsRated ★ 4.0- Good NewsRated ★ 3.5
Someone SpecialRated ★ 3.0
Notting HillRated ★ 3.5- Mirrors No. 3Rated ★ 3.5
Punch-Drunk LoveRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5- AnimaRated ★ 3.0
- Red NailsRated ★ 3.0
Phantom ThreadRated ★ 4.0
Joint Security AreaRated ★ 4.0- When Winter ComesRated ★ 3.0
Three Colors: RedRated ★ 4.0
A Scene at the SeaRated ★ 3.5
Deliver Us From EvilRated ★ 3.0
The MercilessRated ★ 3.5
Wild StrawberriesRated ★ 4.0