Movies
Ratings
404- Now PlayingRated ★ 3.5
The Disappearance of Eleanor Rigby: HerRated ★ 4.0
The Disappearance of Eleanor Rigby: HimRated ★ 4.0
Scarlet InnocenceRated ★ 3.0
Frances HaRated ★ 3.5
What IfRated ★ 3.5
Girlfriend BoyfriendRated ★ 3.5
Some Like It HotRated ★ 4.0
Take This WaltzRated ★ 4.0
One DayRated ★ 4.5
Chico & RitaRated ★ 4.5
In Another CountryRated ★ 3.5
Blue ValentineRated ★ 4.0
Come, CloserRated ★ 3.0
Late AutumnRated ★ 5.0
A DayRated ★ 3.5- Hear MeRated ★ 4.0
Love Wind Love SongRated ★ 4.0
UnfaithfulRated ★ 4.0
Lost in TranslationRated ★ 4.0