Movies
Ratings
230
Woman on the BeachRated ★ 3.0
InvictusRated ★ 3.5
The World's Fastest IndianRated ★ 3.5
2046Rated ★ 4.0
No RegretRated ★ 3.0
Daytime DrinkingRated ★ 3.0
This Charming GirlRated ★ 3.0
Nine 1/2 WeeksRated ★ 3.0- Tale of CinemaRated ★ 2.5
- Bewitching AttractionRated ★ 1.5
21 GramsRated ★ 3.5
CrashRated ★ 4.5
BabelRated ★ 3.5
The RoadRated ★ 2.0
I Don't Know How She Does ItRated ★ 3.0
Paris, je t'aimeRated ★ 3.0
SpringtimeRated ★ 3.0
Modern BoyRated ★ 3.0
The Motorcycle DiariesRated ★ 3.0
Legend of the Fist: The Return of Chen ZhenRated ★ 0.5