Movies
Ratings
527
The EqualizerRated ★ 5.0
Man on WireRated ★ 4.0
The Taking of Pelham 1 2 3Rated ★ 3.0
ImmortalsRated ★ 4.5
Upside DownRated ★ 0.5
50 First DatesRated ★ 3.5
The Mask of ZorroRated ★ 3.0
Air Force OneRated ★ 3.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
Thick as ThievesRated ★ 3.0
Non-StopRated ★ 3.5
Deja VuRated ★ 4.5
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 4.5
Ghost in the Shell Arise: Border 3 - Ghost TearsRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 0.5
Original SinRated ★ 1.5
Eyes Wide ShutRated ★ 1.5
Begin AgainRated ★ 4.5
Die Another DayRated ★ 2.5