Titles you rated
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 5.0
TranscendenceRated ★ 4.5
The ThievesRated ★ 5.0
The Way HomeRated ★ 5.0
The Cat ReturnsRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 4.0- Rules of DatingRated ★ 5.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Shrek 2Rated ★ 5.0
The Sound of MusicRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 3.5
The IncrediblesRated ★ 5.0
ShrekRated ★ 5.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 5.0
Toy Story 2Rated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
Toy StoryRated ★ 5.0