Movies
Ratings
514
WhiplashRated ★ 5.0
The SilencedRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Independence DayRated ★ 3.5
HancockRated ★ 4.0
Die BadRated ★ 4.0
The Foul KingRated ★ 5.0- Two CopsRated ★ 4.0
Eight BelowRated ★ 4.0
Insadong ScandalRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 3.0
CobraRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Fists of LegendRated ★ 4.5
26 YearsRated ★ 4.5
Non-StopRated ★ 4.0
War of the WorldsRated ★ 3.0
Sumo Do, Sumo Don'tRated ★ 4.0
A Perfect GetawayRated ★ 4.0