Titles you rated
The Age of ShadowsRated ★ 3.5- WishRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 2.0
The ClientRated ★ 5.0
Edward ScissorhandsRated ★ 2.5
BoyhoodRated ★ 2.5
PunchRated ★ 2.0
The Last SamuraiRated ★ 3.0
Love FictionRated ★ 3.0
Kung Fu HustleRated ★ 2.0
Music and LyricsRated ★ 4.0
Fast & Furious 6Rated ★ 2.0
The MaskRated ★ 2.0
ThirstRated ★ 1.0
HelplessRated ★ 1.0
Sing StreetRated ★ 4.5
Back to the FutureRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 3.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 1.0
The Usual SuspectsRated ★ 4.0