Movies
Ratings
22
WhiplashRated ★ 0.5
Sherlock HolmesRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
FriendRated ★ 5.0- Nureyev & Friends: A Gala TributeRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
One on OneRated ★ 2.0
Love, RosieRated ★ 2.5
Cyrano AgencyRated ★ 2.5
The Imitation GameRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 2.0
Night at the MuseumRated ★ 2.5
Belle & SebastianRated ★ 0.5
BreakdownRated ★ 1.0
SilencedRated ★ 3.0
The RestlessRated ★ 5.0
Tenacious D in The Pick of DestinyRated ★ 4.0- Still StrangeRated ★ 1.0
Farewell My ConcubineRated ★ 0.5