Movies
Ratings
179
Samurai X: Trust & Betrayal (Rurouni Kenshin)Rated ★ 4.0
TarzanRated ★ 4.0
Cool RunningsRated ★ 4.5
TwilightRated ★ 3.0
Night at the MuseumRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 4.5
Memories of MurderRated ★ 4.5
PunchRated ★ 4.5
TedRated ★ 2.0- Sex Is ZeroRated ★ 4.0
The Divine MoveRated ★ 4.5
The Last SamuraiRated ★ 5.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.5
Open CityRated ★ 4.0- Marrying the MafiaRated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 5.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 4.0
Blade IIRated ★ 4.0
127 HoursRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.5