Movies
Ratings
606
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
Three Thousand Years of LongingRated ★ 3.5
AnoraRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
BarbieRated ★ 4.0- Metal LordsRated ★ 4.0
Kamome DinerRated ★ 4.5- La Dolce VillaRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 5.0
BabylonRated ★ 4.5
BombshellRated ★ 5.0- Fyre FraudRated ★ 4.0
WrinklesRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.5
To LiveRated ★ 4.0
House of GucciRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Free GuyRated ★ 4.0
MaudieRated ★ 4.0
NopeRated ★ 4.0