Movies
Ratings
476
ExitRated ★ 3.5
DefaultRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
First ManRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
Lady BirdRated ★ 4.0
A Quiet PlaceRated ★ 4.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 4.0
Ready Player OneRated ★ 3.5
The CureRated ★ 4.5
Pacific RimRated ★ 2.5
LucyRated ★ 2.5
Proof of InnocenceRated ★ 3.0
Wonder WomanRated ★ 3.5
The Matrix RevolutionsRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 4.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 4.0
Manchester by the SeaRated ★ 3.5
The Fifth ElementRated ★ 4.0