Titles you rated
Belle: The Dragon and the Freckled PrincessRated ★ 3.0- The First Slam Dunk Court Side in TheaterRated ★ 4.0
Detective Conan: Black Iron SubmarineRated ★ 3.0
The Garden of WordsRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: Crash! Scribble Kingdom and Almost Four HeroesRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Invasion!! Alien ShiririRated ★ 2.5
Crayon Shin-chan: Fast Asleep! The Great Assault on Dreamy World!Rated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Very Tasty! B-class Gourmet Survival!!Rated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! Me and the Space PrincessRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! The Hero of KinpokoRated ★ 2.5
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! The Kasukabe Boys of the Evening SunRated ★ 3.5
Crayon Shin chan: Dengeki! Buta no Hizume DaisakusenRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Adventure In HenderlandRated ★ 3.5
Detective Conan: The Bride of HalloweenRated ★ 3.5
Detective Conan: Crimson Love LetterRated ★ 3.0
Detective Conan: The Phantom of Baker StreetRated ★ 4.0
SingRated ★ 3.5
TitanicRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
Sing StreetRated ★ 3.5