Movies
Ratings
290
Captain America: Civil WarRated ★ 3.0
MasterRated ★ 4.5
SnowdenRated ★ 4.0
The KingRated ★ 2.5
ArrivalRated ★ 4.0
xXx: Return of Xander CageRated ★ 2.0
ザ・タイタニックRated ★ 5.0
The Book of EliRated ★ 3.5
The Incredible HulkRated ★ 3.5
The WolverineRated ★ 2.5
Ghost RiderRated ★ 2.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Christmas in AugustRated ★ 3.5
FlubberRated ★ 3.0
U-571Rated ★ 4.5
The Fast and the FuriousRated ★ 3.0
Despicable MeRated ★ 3.0
Blood DiamondRated ★ 3.5
Now You See MeRated ★ 4.5