Movies
Ratings
23
Take OffRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 4.0
Forever the MomentRated ★ 4.0
Step UpRated ★ 3.5
(500) Days of SummerRated ★ 4.5
Maundy ThursdayRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
August RushRated ★ 3.5
King and the ClownRated ★ 4.5
MasqueradeRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 5.0
The Way HomeRated ★ 5.0
HarmonyRated ★ 4.5
HopeRated ★ 4.0
Death NoteRated ★ 3.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.5
The AttorneyRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0