Titles you rated
CarolRated ★ 3.0
Memories of the SwordRated ★ 1.5- YeongaRated ★ 3.0
Sunset in My HometownRated ★ 2.5
Little ForestRated ★ 4.5
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.5- BargainRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 4.0
Eat Pray LoveRated ★ 2.5
JaneRated ★ 3.0- SproutRated ★ 4.5
The World of UsRated ★ 4.5
The Spy Gone NorthRated ★ 3.5
On Your Wedding DayRated ★ 3.0
My Love, My BrideRated ★ 3.0
R-PointRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.5
Our Little SisterRated ★ 5.0
Baby DriverRated ★ 2.5