Titles you rated
- ExtinctionRated ★ 2.5
Ace Ventura: Pet DetectiveRated ★ 1.5
The Lego MovieRated ★ 4.0
Le HavreRated ★ 0.5
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 2.0
Big Hero 6Rated ★ 3.5
CloserRated ★ 0.5
The Bélier FamilyRated ★ 3.0
SpotlightRated ★ 5.0
Breakfast at Tiffany'sRated ★ 3.0
The Florida ProjectRated ★ 3.5
MinionsRated ★ 4.0
Penguins of MadagascarRated ★ 4.5
BrightRated ★ 2.5
GladiatorRated ★ 3.5
My Life as a ZucchiniRated ★ 3.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.5
FrantzRated ★ 4.0
Up for LoveRated ★ 2.5
Despicable Me 2Rated ★ 3.5