Movies
Ratings
1140- The Running ManRated ★ 3.5
- Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
Believe Me: The Abduction of Lisa McVeyRated ★ 3.5- Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 3.0
Boogie NightsRated ★ 3.5
Dazed and ConfusedRated ★ 4.0
American SniperRated ★ 4.0- Front of the ClassRated ★ 4.0
The Age of AdalineRated ★ 3.5
Rain ManRated ★ 4.0
Airplane II: The SequelRated ★ 4.0- Purple HeartsRated ★ 3.5
Airplane!Rated ★ 4.0
FargoRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 3.5- KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
A Company ManRated ★ 3.5
BallerinaRated ★ 3.5
Ghost KillerRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0