Movies
Ratings
125
Ninja AssassinRated ★ 3.5
A Company ManRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 4.0
The OthersRated ★ 3.5
Lara Croft: Tomb RaiderRated ★ 4.0
My Tutor FriendRated ★ 4.5
OblivionRated ★ 4.5
Starship TroopersRated ★ 4.5
Man of SteelRated ★ 5.0
Van HelsingRated ★ 4.5
Shrek 2Rated ★ 4.0
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 4.5
Suspect XRated ★ 5.0
Air Force OneRated ★ 4.0
The Passion of the ChristRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
AlienRated ★ 4.5
The Prince of EgyptRated ★ 5.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.5