Movies
Ratings
135
House of WaxRated ★ 3.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 3.5
Confession of MurderRated ★ 3.0
The DescentRated ★ 3.0
DerangedRated ★ 3.0
Bloody TieRated ★ 3.5
ShutterRated ★ 2.0
The ConjuringRated ★ 3.5
The Scent of LoveRated ★ 3.0
The Texas Chainsaw MassacreRated ★ 3.0
Final Destination 2Rated ★ 2.0
[REC]Rated ★ 3.0
Paradise MurderedRated ★ 3.0
Resident Evil: RetributionRated ★ 1.5
21Rated ★ 2.5
The ExorcistRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 3.0
Dawn of the DeadRated ★ 3.0
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 3.5
Sherlock HolmesRated ★ 4.0