Movies
Ratings
444
Zootopia 2Rated ★ 3.5
KOKUHORated ★ 4.0- Good NewsRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5- No Other ChoiceRated ★ 3.5
- The MastermindRated ★ 2.5
- SiratRated ★ 5.0
- Jay KellyRated ★ 4.0
- Jealousy Is My Middle NameRated ★ 3.5
- It Was Just an AccidentRated ★ 4.5
- You Burn MeRated ★ 3.0
- IncoherenceRated ★ 4.0
How to Be SingleRated ★ 4.0- MaterialistsRated ★ 4.0
- First SummerRated ★ 4.0
The Princess SwitchRated ★ 2.5
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.5
MisericordiaRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 3.0