Movies
Ratings
17
Django UnchainedRated ★ 4.5
TakenRated ★ 4.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.5
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 4.5
Phantom DetectiveRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 1.5
The WailingRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.0
Mission: ImpossibleRated ★ 5.0