Movies
Ratings
195
Extreme JobRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
The Battleship IslandRated ★ 2.0- OccupantsRated ★ 0.5
The Bucket ListRated ★ 4.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.5
UpRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
The Bourne UltimatumRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
LeonRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
FamilyhoodRated ★ 3.0
The Boss BabyRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 3.5