Titles you rated

Hot Young BloodsRated ★ 1.5
Home AloneRated ★ 3.5
The IslandRated ★ 4.0
The Chronicles of EvilRated ★ 4.5
TedRated ★ 2.5
The IncrediblesRated ★ 2.0
Northern Limit LineRated ★ 2.5
TwentyRated ★ 4.5
Shrek 2Rated ★ 3.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 2.5
Step Up 2: The StreetsRated ★ 3.5
Despicable MeRated ★ 4.0
Step Up 3DRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 2.5
127 HoursRated ★ 4.5
Paranormal ActivityRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 3.0
Fantastic FourRated ★ 2.5
The ClientRated ★ 4.0