Movies
Ratings
1649- 아홉 스님Rated ★ 3.0
- Manshin: Ten Thousand SpiritsRated ★ 3.5
Ninja ScrollRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 4.0
BugoniaRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
The EqualizerRated ★ 3.5
The Ballad of Buster ScruggsRated ★ 3.5- King of ClonesRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
The Young MasterRated ★ 4.0
HeatRated ★ 4.5
Lady Kung FuRated ★ 3.5- Korean Election Fraud, God's Will?Rated ★ 4.0
- Life After FightingRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 2.5
Raiders of the Lost ArkRated ★ 3.5
OnibabaRated ★ 3.0- Night FishingRated ★ 3.0
The ApprenticeRated ★ 3.5