Movies
Ratings
206
Furious 7Rated ★ 3.5
TwentyRated ★ 3.5
The Divine MoveRated ★ 3.0
Black SwanRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.5
Lovers of 6 YearsRated ★ 3.0- Another Cinderella StoryRated ★ 3.0
The Sisterhood of the Traveling Pants 2Rated ★ 3.0
Love ForecastRated ★ 2.0
Legally BlondeRated ★ 3.0
Hannah Montana: The MovieRated ★ 3.0
The HuntressesRated ★ 1.5- Vampire Cop RickyRated ★ 3.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 3.0
Dancing QueenRated ★ 3.0
From Paris with LoveRated ★ 3.0
Taken 3Rated ★ 3.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.0
The Professor and His Beloved EquationRated ★ 3.0