Movies
Ratings
47
OrlandoRated ★ 3.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.5
DemolitionRated ★ 4.5
The King's SpeechRated ★ 4.0
FrankRated ★ 5.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 3.0
CarolRated ★ 2.0
Secretly, GreatlyRated ★ 1.0
NightcrawlerRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 3.0
GattacaRated ★ 3.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.0
Big FishRated ★ 5.0
Midnight in ParisRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
We Bought a ZooRated ★ 3.5