Movies
Ratings
119
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.0
Rise of the GuardiansRated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5
ThorRated ★ 4.0- Captain AmericaRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
Iron Man 2Rated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
Ocean's EightRated ★ 4.0
CubeRated ★ 0.5
Incredibles 2Rated ★ 5.0
The Incredible HulkRated ★ 3.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 5.0
Ant-ManRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
Night at the MuseumRated ★ 2.5