Series
Ratings
123
UnnaturalRated ★ 4.5- Shop of the LampRated ★ 4.5
- Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
- Squid Game Season 3Rated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 5.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.0
Kaiju No. 8Rated ★ 4.0
Moving Season 1Rated ★ 4.5- D.P. Season 2Rated ★ 4.0
The OfferRated ★ 4.0- The Glory Part 1Rated ★ 4.0