Movies
Ratings
543
A Bolt from the BlueRated ★ 3.5
BAKA's IdentityRated ★ 3.5
ShamRated ★ 4.5
Missing Child VideotapeRated ★ 3.0
Last MileRated ★ 4.5
Ju-on: The CurseRated ★ 3.0
See You Up ThereRated ★ 4.0
Zombie Land Saga: Yumeginga ParadiseRated ★ 4.5
Ghost Cat AnzuRated ★ 4.5
Addams Family ValuesRated ★ 3.5
The Addams FamilyRated ★ 3.5
The IntouchablesRated ★ 4.5
Your Eyes TellRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.5
FlipperRated ★ 4.0
Baby Assassins 2Rated ★ 4.5
Railroad ManRated ★ 4.5
Baby AssassinsRated ★ 4.5
IchikoRated ★ 2.5