Titles you rated
The TreacherousRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 5.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 5.0
Man in LoveRated ★ 4.0
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 3.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
Secret SunshineRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
The President's BarberRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
Cool RunningsRated ★ 5.0
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
Spider-ManRated ★ 5.0
JumperRated ★ 3.0
The Mummy ReturnsRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
Evan AlmightyRated ★ 4.0