Movies
Ratings
246
TRON: AresRated ★ 5.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0- No Other ChoiceRated ★ 3.5
PicnicRated ★ 2.5
KnowingRated ★ 0.5
Miss SloaneRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 1.5
28 Years LaterRated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 5.0
The Deep End of the OceanRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 1.0
FallRated ★ 4.0
The FallRated ★ 3.0
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 4.5- Ronny Chieng: Asian Comedian Destroys AmericaRated ★ 4.5
I Don't Feel at Home in This World AnymoreRated ★ 2.5
Ready or NotRated ★ 3.0
The HuntRated ★ 4.5
Eat Pray LoveRated ★ 3.5