Movies
Ratings
105
ExhumaRated ★ 3.5
Poor ThingsRated ★ 3.5
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.5
Minority ReportRated ★ 4.0
Art Museum by the ZooRated ★ 2.5
Big FishRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 3.5
Crouching Tiger, Hidden DragonRated ★ 2.5
Purple NoonRated ★ 3.5- AmbubaggingRated ★ 2.5
- Memories in My FrameRated ★ 2.5
- IncoherenceRated ★ 3.0

AftersunRated ★ 2.5- Love Jo. Right Now.Rated ★ 3.5
- Special EndingRated ★ 2.5
- MY SWEETY BABYRated ★ 3.0
- The Kiss manRated ★ 3.0
MoonlightRated ★ 3.0
The LobsterRated ★ 4.0
Me Before YouRated ★ 2.5