Series
Ratings
85- One Piece Season 1Rated ★ 4.0
- Low LifeRated ★ 4.0
- The PenguinRated ★ 4.0
- American PrimevalRated ★ 4.0
- Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
- The Diplomat Season 2Rated ★ 4.5
- The Diplomat Season 1Rated ★ 4.5
- Who Is Erin Carter?Rated ★ 3.5
Kaiju No. 8Rated ★ 3.5- ShōgunRated ★ 4.0
- The SympathizerRated ★ 4.5
- Parasyte: The GreyRated ★ 4.0
- 3 Body ProblemRated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 3.0- A Shop for KillersRated ★ 4.5
- A Killer ParadoxRated ★ 4.0
- The BequeathedRated ★ 3.0
- Midnight MassRated ★ 4.0