Movies
Ratings
63
Pacific Rim: UprisingRated ★ 3.0
VenomRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 3.5- Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.0
Captain MarvelRated ★ 2.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 4.0
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 3.5
Alita: Battle AngelRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 4.5
Tazza: The High RollersRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 3.0
Now You See MeRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 4.0- Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 2.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.0
HyakuemuRated ★ 3.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 3.5