Titles you rated
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
Heart is...Rated ★ 3.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 5.0
High School MusicalRated ★ 5.0
A Good Day to Die HardRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
Dancing QueenRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 3.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 5.0
Innocent StepsRated ★ 4.0
Angels & DemonsRated ★ 5.0
A Bug's LifeRated ★ 5.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 4.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
The A-TeamRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 5.0