Movies
Ratings
218- KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
Past LivesRated ★ 3.0
Poor ThingsRated ★ 5.0- Jay KellyRated ★ 3.0
- Sentimental ValueRated ★ 4.0
- The Chronology of WaterRated ★ 2.5
- The Voice of Hind RajabRated ★ 3.5
- It Was Just an AccidentRated ★ 4.5
- Silent FriendRated ★ 4.0
- SiratRated ★ 5.0
- I Only Rest in the StormRated ★ 2.0
- EnzoRated ★ 3.0
HappyendRated ★ 3.0
My SunshineRated ★ 3.0
AnoraRated ★ 4.0- My Favourite CakeRated ★ 3.5
- LoveRated ★ 2.5
- The Story of SouleymaneRated ★ 4.0
And Then We DancedRated ★ 3.0