Titles you rated
My Love Story!!Rated ★ 4.5
Whisper of the HeartRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
Deliver Us From EvilRated ★ 3.5
Tidal WaveRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Sibling's BondRated ★ 5.0
King and the ClownRated ★ 4.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 3.5
Les MisérablesRated ★ 3.5- Suzume Locking Up the Doors: Welcome backRated ★ 3.5
Summer WarsRated ★ 3.5
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 4.0
SPY x FAMILY Code: WhiteRated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
Weathering With YouRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
My Hero Academia: You're NextRated ★ 5.0