Titles you rated
Happy as LazzaroRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 3.5- Jay KellyRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0- VisitorsRated ★ 3.0
- Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 2.0
- Esper's LightRated ★ 4.5
WeaponsRated ★ 3.0
Umberto D.Rated ★ 5.0
Bicycle ThievesRated ★ 4.0- Life of Hollywood KidRated ★ 3.0
- A House of DynamiteRated ★ 3.0
- Afternoons of SolitudeRated ★ 5.0
The Exit 8Rated ★ 3.0- Good NewsRated ★ 3.5
The FriendsRated ★ 4.0
The Godfather: Part IIRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
The Little HoursRated ★ 2.5