Movies
Ratings
398
The Green MileRated ★ 4.0
The Age of AdalineRated ★ 4.0
The Man Standing NextRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 4.0
I Am LoveRated ★ 3.0
BelieverRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 2.0- Carry OnRated ★ 3.5
Scent of a WomanRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 4.0
Schindler's ListRated ★ 4.5
Top GunRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 4.5
Meet Joe BlackRated ★ 4.0
One Fine Spring DayRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.0- Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 4.5
SmugglersRated ★ 3.0