Movies
Ratings
429- The HousemaidRated ★ 3.0
AnoraRated ★ 2.0
Late Night With the DevilRated ★ 2.5
BugoniaRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
American BeautyRated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 4.5
The Witch: Part 2. The Other OneRated ★ 1.5- Jung_eRated ★ 1.0
MinariRated ★ 3.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.0
NopeRated ★ 1.5
Welcome to DongmakgolRated ★ 3.0- WhiplashRated ★ 4.0
Talk to MeRated ★ 3.5
6/45Rated ★ 2.5
The Night OwlRated ★ 3.5
Home AloneRated ★ 3.0- The First Slam Dunk Court Side in TheaterRated ★ 3.0
- Park Hwa-youngRated ★ 4.0