Movies
Ratings
32
Love ActuallyRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 4.5
The Last PrincessRated ★ 3.5
All About My WifeRated ★ 3.5- Don't Cry for Me, SudanRated ★ 5.0

Inside MenRated ★ 4.5
MasqueradeRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 4.5
SunnyRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.5
Old PartnerRated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 3.0