Titles you rated
- National SecurityRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 5.0
Remember the TitansRated ★ 4.0
APT.Rated ★ 4.0
Sadako 3DRated ★ 2.0
Cube²: HypercubeRated ★ 4.0- Bloody ReunionRated ★ 3.0
Don't ClickRated ★ 3.0
Horror StoriesRated ★ 2.0
White: The Melody of the CurseRated ★ 3.0- Death BellRated ★ 3.0
MissingRated ★ 4.0
An Ethics LessonRated ★ 4.0
Our TownRated ★ 4.0
MatildaRated ★ 4.0
HindsightRated ★ 2.0
PushRated ★ 5.0
A MillionRated ★ 3.0
The Texas Chainsaw MassacreRated ★ 3.0
Perfect GameRated ★ 5.0