Movies
Ratings
338
Project Hail MaryRated ★ 5.0
GravityRated ★ 3.0- The King's WardenRated ★ 3.5
- KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
Beau Is AfraidRated ★ 0.5- Bird Box BarcelonaRated ★ 2.0
Bird BoxRated ★ 4.0
Fantastic Beasts: The Secrets of DumbledoreRated ★ 2.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 2.0
The SubstanceRated ★ 0.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 0.5
Blair WitchRated ★ 1.0
Paranormal Activity: Next of KinRated ★ 1.0
Paranormal Activity 3Rated ★ 3.5
Paranormal Activity 4Rated ★ 3.0
Paranormal Activity: The Marked OnesRated ★ 0.5
Paranormal Activity: The Ghost DimensionRated ★ 0.5
Dark NunsRated ★ 0.5