Movies
Ratings
44
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 5.0
Confession of MurderRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
Death NoteRated ★ 3.0
TangledRated ★ 5.0
Death Note: The Last NameRated ★ 2.0
InceptionRated ★ 5.0
X-MenRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
MementoRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0