Movies
Ratings
67
Friends with BenefitsRated ★ 3.0
SurrogatesRated ★ 3.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 2.5
MementoRated ★ 3.5
FuryRated ★ 3.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.5
The IllusionistRated ★ 3.5
RatatouilleRated ★ 4.5
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.0
Monsters UniversityRated ★ 4.0
Wolf ChildrenRated ★ 3.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.5
Real SteelRated ★ 3.5
TangledRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 3.0
A Werewolf BoyRated ★ 1.5
The Berlin FileRated ★ 2.5