Movies
Ratings
200
If OnlyRated ★ 2.5
HerRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 3.5
The InsiderRated ★ 2.5
Morning GloryRated ★ 4.0
MinionsRated ★ 3.0
Good Morning PresidentRated ★ 3.5
HellcatsRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 3.5
Officer of the YearRated ★ 3.5
Late AutumnRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 4.5
Jurassic WorldRated ★ 4.0
ChappieRated ★ 3.5- Declaration of FoolsRated ★ 2.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5