Movies
Ratings
475- The Idea of YouRated ★ 2.5
Devils StayRated ★ 1.0- VictoryRated ★ 2.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 2.5
Alien: RomulusRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 2.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 3.5
The Tunnel to Summer, the Exit of GoodbyesRated ★ 2.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.0
The First OmenRated ★ 2.5
Dune: Part TwoRated ★ 3.5
Hit-and-Run SquadRated ★ 2.0
ExhumaRated ★ 3.0- DreamRated ★ 2.0
- Badland HuntersRated ★ 1.0
WonkaRated ★ 2.5
Hitman: Agent JunRated ★ 2.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Aquaman and The Lost KingdomRated ★ 2.0