Movies
Ratings
501- KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
- Orion and the DarkRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Dungeons & Dragons: Honor Among ThievesRated ★ 3.5
Venom: The Last DanceRated ★ 3.0- Heart of OakRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Some Like It HotRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.0
Top Gun: MaverickRated ★ 3.5
Top GunRated ★ 2.5
The OutlawsRated ★ 2.0
Aquaman and The Lost KingdomRated ★ 3.0
Dr. Cheon and Lost TalismanRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 3.0
FrequencyRated ★ 3.0
The FabelmansRated ★ 4.0